ZAPOMNIAŁEŚ SWOICH DANYCH LOGOWANIA?

O NAS

Właścicielem salonów TriniTy jest firma PW „MEG” z siedzibą w Częstochowie, która na rynku odzieżowym istnieje od 2002 roku. Zajmujemy się sprzedażą odzieży znanych polskich i włoskich producentów. Można u nas dostać odzież i obuwie takich marek jak: Elizabetta Franchi, Patrizia Pepe,Pinko,Armani, Armani jeans,Liu-Jo, Love Moschino, Silvian Heach,bunny the star, Morgan, Inuikii,Melissa.

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI

PONAD 20 LAT
DOŚWIADCZENIA

Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów

PRZYMIERZ W SALONIE

W Galerii Juraskiej lub ul.Michałowskiego
Z dobrą kawą, zapraszamy!

WSPARCIE NA NAJWYŻSZYM
POZIOMIE

Zadzwoń: +48 533 336 556
W godz 9:00 - 17:00 (Pon-Sob)

SZYBKA DOSTAWA

Otrzymasz przesyłkę w 48 - 72h

1

z myślą o szczegółach

Zadowolone grono klientów Salonów Trinity Fashion rośnie z miesiąca na miesiąc, ponieważ wyprzedzamy oczekiwania naszych klientów i ambitnie coraz wyżej stawiamy sobie poprzeczkę podnoszenia najwyższej jakości naszych włoskich kolekcji.

2

ZADOWOLENI KLIENCI

W naszej ofercie znajdują się najnowsze i pełne kolekcje renomowanych marek. Możemy sobie na to pozwolić, gdyż w odróżnieniu od butików w centrach handlowych, możemy zaprezentować w naszych przestronnych Salonach Mody TrinityFashion cały asortyment ubrań i dodatków. Naszą dewizą jest zadowolenie każdego klienta, dlatego w Trinity znajdziecie Państwo pełną gamę ubrań, których nawet najbardziej wymagający osoby znajdą coś odpowiedniego dla siebie.

3

WYSZKOLONY PERSONEL

Personel "TrinityFashion" służy Państwu radą i pomocą. Ciągle pracujemy aby podnosić nasze kwalifikacje. Regularnie przeprowadzamy kursy wizażu i stylizacji dla pracowników, na bieżąco śledzimy trendy w modzie, a wszystko to po to abyście Państwo nam nadal w pełni ufali.

DO GÓRY